Search:

Kampanie marketingowe i reklamowe

Jak mówi stare przysłowie „Reklama dźwignią handlu”.

Przy obecnej konkurencji jaka panuje na rynku w poszczególnych branżach, doskonała strategia to klucz do sukcesu. Wzbudzenie zainteresowania u konsumentów, sprawi, że wzrośnie napływ klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

Nasza agencja zajmuje się kompleksową obsługą firm. Współpracujemy zarówno z wielkimi korporacjami jak i małymi lokalnymi firmami. Jesteśmy nastawieni na sukces naszych klientów. Sukces Twojego biznesu to także nasz sukces.

Przygotujemy kampanię reklamową dostosowaną do profilu Twojego biznesu oraz jego potencjalnych klientów. Od samego pomysłu poprzez realizację, aż po wdrożenie. Zespół specjalistów, z którymi współpracujemy stworzy nowy obraz Twojej firmy wśród konsumentów.

REKLAMA MOBILNA

Przyczepa reklamowa za samochodem i reklama za rowerem, to bardzo skuteczna forma reklamy. Działa na szereg ludzkich zmysłów, dzięki temu w stu procentach dociera do odbiorców.

Więcej

KOLPORTAŻ ULOTEK

Potencjalny klient znajduje się wszędzie, dlatego akcja w postaci kolportażu ulotek cieszą się dużą popularnością, ze względu na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Więcej

PLAKATY W AUTOBUSACH MKS - KROSNO

Komunikacja miejska, to wciąż bardzo pożądany środek transportu. Jest to ekonomiczny sposób na wypromowanie Twojej firmy. Daje możliwość dotarcia do tysięcy osób dziennie.

Więcej

PLAKATOWANIE MIASTA - TABLICE I SŁUPY OGŁOSZENIOWE

Bardzo dobra forma reklamy do realizacji krótkich kampanii np. promujących nowo otwarty punkt, promocję terminową itp. Dzięki stałemu umieszczeniu tablic i słupów, mamy pewność, że plakat zostanie dostrzeżony przed odbiorców.

Więcej

REKLAMA W PASIE DROGOWYM

Nowoczesna i interesująca forma reklamy. Zgrabne i rzucające się w oczy tabliczki umieszczone przy drogach w wyznaczonych punktach miasta. Dzięki dobraniu odpowiednich punktów usytuowania reklamy dociera ona do kierowców jak i przechodniów.

Więcej

BILLBOARDY REKLAMOWE

Reklama wielkoformatowa to jedna z najskuteczniejszych form promocji. Dzięki swoim gabarytom i odpowiednio dobranej lokalizacji bardzo mocno działa na adresatów reklamy, a przez największych na rynku jest nadal mocno pożądanym narzędziem reklamowym.

Więcej

REKLAMA MULTIMEDIALNA

Sieć ekranów reklamowych w punktach handlowy na terenie Krosna i w Szpitalu Wojewódzkim w Krośnie. Dzięki odpowiednio dobranej lokalizacji, reklamy docierają nie tylko do mieszkańców Krosna, ale nawet dalekich okolic.

Więcej

REKLAMA W LOKALNYCH PORTALACH INFORMACYJNYCH

Więcej

REKLAMA W LOKALNYM RADIU I TELEWIZJI

Więcej