Telefon +48 664 760 163
Biuro 38-400 Krosno, ul. A. Lewakowskiego 25/104

Dział obsługi Klienta: kontakt@multeo.pl

Drukarnia

Druk w świetnej jakości jest dopełnieniem każdego projektu. Nasycone barwy, doskonała ostrość i perfekcyjne wykonanie to coś co wzbudza w odbiorcach zainteresowanie i chęć do skorzystania z oferty.

Nasza drukarnia stawia na stu procentowe zadowolenie klientów – swoich jak i Twoich. Nowoczesne maszyny, oryginalne materiały i nasze umiejętności to połączenie, które daje gwarancje zadowolenia i sukcesu.

DRUK CYFROWY

Druk cyfrowy najlepiej nadaje się do drukowania niskonakładowych serii materiałów na konferencje, materiałów biznesowych oraz reklamowych, raporty i tym podobne. Nadaje się też do wykonywania całego spektrum druków akcydensowych.

Drukujemy m.in.: plakaty, ulotki, wizytówki, foldery, katalogi, teczki ofertowe, papiery firmowe, zaproszenia i wiele innch

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

DRUK OFFSETOWY

Największą zaletą druku offsetowego jest oszczędność przy wysokonakładowym druku, a także wysoka jakość. Technika ta pozwala na drukowanie na rożnego rodzaju podłożach, a także nie ogranicza nas w żadnym stopniu w kwestii kolorów.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

DRUK WIELKOFORMATOWY

Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

Drukujemy m.in.: banery, billboardy, plakaty, tablice, folie OWV (okienne), folie na samochody, roll-up, kalendarze plakatowe, i wiele innych

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ