Search:

Reklama mobilna

To wygodny i niedrogi sposób na wypromowanie marki. Reklama mobilna w odróżnieniu od pozostałych form reklamowych, pozostaje cały czas w ruchu, dzięki czemu dociera do szerszego grona odbiorców, a komunikat reklamowy na dłużej zapada w pamięć.

PRZYCZEPA REKLAMOWA ZA SAMOCHODEM

Bardzo popularna i skuteczna forma reklamy, samochód z przyczepą reklamową o powierzchni ok 12m2/jedna strona i nagłośnieniem, realizuje zaplanowaną kampanię. Tak duża powierzchnia reklamowa wyróżnia się na tle konkurencji. Doskonała forma reklamy, działająca mocno na zmysł wzroku oraz słuchu. Reklamobil porusza się po mieście, ściśle określonymi trasami, będąc tam, gdzie w danym momencie występuje największe natężenie ruchu. Trasy pojazdu przebiegają głównymi ciągami komunikacyjnymi miasta, dodatkowo nośnik ustawiany jest w miejscach o dobrej widoczności i dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego.
Posiadamy 5 przyczep reklamowych o różnych rozmiarach, nie obce są nam duże kampanie reklamowe z wykorzystaniem kilku przyczep jednocześnie. Przyczepy wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt nagłośnienia, który gwarantuje czytelny i zrozumiały przekaz.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie opracowania kampanii: opracujemy projekt graficzny reklamy, nagramy reklamę dźwiękową, zaproponujemy skuteczną trasę i dogodne godziny.

REKLAMA ZA ROWEREM

Rower z banerem reklamowym o wymiarach 0,7m x 0,1m kursuje wyznaczonymi trasami i realizuje zaplanowane działania. Nowa forma reklamy przyciąga wzrok przechodniów i wzbudza duże zainteresowanie.

Rower możemy wyposażyć w głośnik emitujący spot audio, który dodatkowo wzmocni działanie kampanii.