Search:

Druk reklamy i usługa montażu plakatu – Billboard 5,06m x 2,38m – dla Icar – turbosprężarki

Druk reklamy i usługa montażu plakatu – Billboard 5,06m x 2,38m – dla Icar – turbosprężarki

Z firmą Icar znamy się od niedawna, zaufali nam powierzając obsługę reklamową. Pierwszym zleceniem był projekt i szybki druk banerów reklamowych. Szybki czas realizacji, atrakcyjna cena oraz wysoka jakość przekonały właścicieli do dalszej współpracy.

Końcem lipca firm zleciła opracowanie pomysłu w jaki sposób zwiększyć popyt oraz rozpoznawalność marki. Planowany termin kampanii to początek sierpnia 2016 r. Postanowiliśmy uderzyć w pierwszej kolejności w reklamę WIELKOFORMATOWĄ, oto efekt naszych prac. Opracowanie projektu plakatu, wynajęcie billboardu na korzystnych warunkach, usługa wyklejenia. Zlecenie zrealizowane w wyznaczonym terminie.

 

Reklama wielkoformatowa, należąca do grupy reklamy outdoorowych, jest razem z prasą i telewizją najważniejszym źródłem przekazu reklamowego w kraju i na świecie. Ta forma reklamy dociera do odbiorcy bezpośrednio, co rzutuje na bardzo wysoki procent jej skuteczności. Jednym zdaniem w bardzo przystępny sposób kształtuje ona wizerunek produktu czy marki w miejscu i czasie najbardziej dla niego odpowiednim. Nic dziwnego więc, że na polskim rynku marketingowym coraz częściej sięga się po tę formę reklamy.