Search:

Drukarnia

Druk w świetnej jakości jest dopełnieniem każdego projektu. Nasycone barwy, doskonała ostrość i perfekcyjne wykonanie to coś co wzbudza w odbiorcach zainteresowanie i chęć do skorzystania z oferty.

Nasza drukarnia stawia na stu procentowe zadowolenie klientów – swoich jak i Twoich. Nowoczesne maszyny, oryginalne materiały i nasze umiejętności to połączenie, które daje gwarancje zadowolenia i sukcesu.

DRUK CYFROWY

Druk cyfrowy najlepiej nadaje się do drukowania niskonakładowych serii materiałów na konferencje, materiałów biznesowych oraz reklamowych, raporty i tym podobne. Nadaje się też do wykonywania całego spektrum druków akcydensowych.

Drukujemy m.in.: plakaty, ulotki, wizytówki, foldery, katalogi, teczki ofertowe, papiery firmowe, zaproszenia i wiele innch

DRUK WIELKOFORMATOWY

Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

Drukujemy m.in.: banery, billboardy, plakaty, tablice, folie OWV (okienne), folie na samochody, roll-up, kalendarze plakatowe, i wiele innych

DRUK OFFSETOWY

Największą zaletą druku offsetowego jest oszczędność przy wysokonakładowym druku, a także wysoka jakość. Technika ta pozwala na drukowanie na rożnego rodzaju podłożach, a także nie ogranicza nas w żadnym stopniu w kwestii kolorów.