Search:

Elementy wystroju wnętrz

Indywidualne nadruki dla Twojego wnętrza. Spersonalizuj swoje mieszkanie lub biuro. Urządź je we własnym, niepowtarzalnym stylu.

Wydrukujemy obrazy na płótnie, obrazy na szkle, naklejki, według Twojego pomysłu.

OBRAZY NA PŁÓTNIE CANVAS

To doskonały pomysł na dekorację wnętrza, może być także idealnym prezentem na nowe mieszkanie. Obrazy drukujemy na wysokogatunkowym materiale – płótno Canvas. Wyróżnia się ono widoczną strukturą płótna malarskiego oraz zapewnia wysoką jakość druku. Drukujemy również obrazy składające się z kilku części tzw tryptyki.

Dysponujemy bazą zdjęć, z której możesz wybrać dowolny obraz. Cały proces produkcji wykonujemy w naszej pracowni graficznej oraz drukarni. Obrazy oddajemy gotowe do zawieszenia, naciągnięte na ramę.

NADRUK UV NA SZKLE

Szkło z dowolnym obrazem może sprawić, że Twoje wnętrze stanie się delikatne, lekkie i całkowicie indywidualne. Ta ozdoba nada wnętrzy charakteru. Nadruki na szkle można wykorzystać w wielu miejscach Twojego mieszkania, w łazience, w kuchni, w salonie czy przedpokoju.

Nadruk na szkle wykonujemy techniką UV, również z białym poddrukiem, dzięki temu druk jest soczysty, wyraźny, estetyczny, a przede wszystkim bardzo trwały.

NAKLEJKI NA ŚCIANY, MEBLE, DRZWI, AKCESORIA AGD

Prosta technika, która pozwoli Ci spersonalizować wnętrze, oraz przedmioty codziennego użytku. Zamontowana na lodówce, szafie lub ścianie pozwoli Ci mieć w Twoim mieszkaniu widoki, slogany, symbole, które są dla Ciebie ważne.