Search:

Oklejanie witryn i samochodów

OKLEJANIE WITRYN

Odpowiednia oprawa graficzna salonu sprzedaży przyciąga klientów. Oklejona witryna stanowi doskonałą formę reklamy firmy, ale także zaprezentowania aktualnej promocji, oferty lub nowej usługi.

Oklejenie witryny wystawionej na słońce, doskonale służy również zatrzymaniu promieni słonecznych oraz obniżeniu temperatury w lokalu.

W jaki sposób możemy okleić Twoją witrynę?
Na witrynie możemy zamontować m.in. folie:

  1. One Way Vision (OWV) – najczęściej stosowana, folia perforowana, przepuszczająca światło do wewnątrz, umożliwiająca widok z wnętrza lokalu, natomiast blokująca widok od zewnątrz.
  2. Folia pełna – w całości zadrukowana, blokująca dostęp światła od zewnątrz jak i wewnątrz lokalu.
  3. Folia ploterowa – dostępna w szerokiej gamie kolorów, przeznaczona do wycinania dowolnych kształtów, dzięki niej możemy witrynę okleić dowolnymi elementami w dowolnym kształcie.
  4. Folia dekoracyjna – mrożona lub piaskowana. Świetnie nadaje się m.in. do biur, klinik lekarskich, banków. Rozprasza światło, jest elegancka i stylowa. Można wyciąć w niej dowolny kształt, nadrukować dowolną grafikę, łączyć z innymi rodzajami folii co daje zaskakujące i doskonałe efekty.

Jako agencja typu full service, przygotujemy dla Ciebie projekt graficzny, wizualizację opartą na zdjęciach witryny Twojego salonu, wydrukujemy i zamontujemy reklamę.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW, KONTENERÓW, AUTOBUSÓW

Oklejenie firmowej floty, to doskonała strategia reklamowa. Pojazdy dostępne w firmie poruszają się w wiele punktów, gdzie przebywają Twoi potencjalni klienci.

Nasze agencja oferuje oklejenie samochodów osobowych, dostawczych, autobusów.

W zależności od pojazdu, wykorzystujemy różnego rodzaju folia:

  1. Folie ploterową – dostępna w wielu kolorach, możemy nią wykleić same hasła reklamowe, dane teleadresowe, logo, bądź grafikę w dowolnym kształcie.
  2. Folię monomeryczną – stosowaną do płaskich powierzchni np. oklejenia autobusów, lub tzw. chłodni. Folia dodatkowo zabezpieczana jest laminatem odpornym na warunki atmosferyczne, promienie UV oraz lekkie zadrapania.
  3. Folię wylewaną – przeznaczona do pojazdów mających dużą ilość przetłoczeń, są to głównie pojazdy osobowe, busy. W całości jest zadrukowywana kolorową grafiką zgodnie z przygotowanym projektem. Folia dodatkowo zabezpieczana jest laminatem odpornym na warunki atmosferyczne, promienie UV oraz lekkie zadrapania.

Projekt oklejenia zaczynamy od zwymiarowania samochodu, sfotografowania, następnie dział graficzny przygotowuje projekt konsultując go z klientem, oraz wizualizację. Gotowy projekt nadrukowujemy na odpowiednią folię i aplikujemy na pojazd.

MAGNESY NA SAMOCHÓD

To doskonały sposób na „szybką reklamę”. Jeśli samochodu używasz jako firmowy, ale również prywatny, to magnes na samochód jest rozwiązaniem idealnym. Ta forma oznakowania samochodu oferuje szybki montaż i demontaż reklamy we własnym zakresie, bez specjalistów.

Reklama wg. wcześniej przygotowanego projektu, jest aplikowana na specjalną folię magnetyczną, która nie niszczy, nie rysuje i nie odbarwia lakieru w samochodzie.

Na magnesach możemy wydrukować grafikę jaką chcesz, pełno kolorowe zdjęcia, jak i same dane teleadresowe firmy, hasła reklamowe itp. Reklama na magnesie zabezpieczona jest specjalnym laminatem odpornym na warunki atmosferyczne oraz chroniącym przed promieniami UV oraz rysowaniem się folii.